Reality Mix - katalóg 109 976 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

PREDAJ: 4-izb.byt, 100m2 + 78m2 zahrada, ul. Búdková – Horský Park – Staré Mesto – BA I, Novostav...

Búdková, 53501, Bratislava - Staré Mesto

Cena:332 700 EUR
za nehnuteľnosť
Poznámka k cene:vrátane DPH
Číslo zákazky:REALITYMIX-113-N00315
Dispozícia bytu:4-izb.
Podlažia v dome:2
Počet podlaží v dome:7
Celková podlahová plocha:100 m2
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Vlastníctvo:osobné
Balkón:9 m2
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Telekomunikácie:Internet
Kúrenie:Ústredné - diaľkové
Ostatné rozvody:Káblová televízia
Vložené:13.02.2018
Upravené:19.02.2018
 

RE/MAX Plus (0949/828 231) ponúka na predaj krásny 4-izbový byt na Búdkovej ulici (Horský Park), v mestskej časti Staré Mesto – Bratislava I, so zasklenou loggiou a parkom za domom .
SOM ŠPECIALISTA NA PREDAJ DOMOV V STAROM MESTE (Hradný kopec - Slavín - Horský park), na Kolibe a v blízkych lokalitách. Ak rozmýšlate nad predajom domu alebo už predávate a nedarí sa Vám, tak ma neváhajte kontaktovať. Mám bohaté skúsenosti, nakoľko som v týchto lokalitách predal už desiatky domov a medzi nimi aj veľmi komplikované nehnuteľnosti.
BYT
ulica BÚDKOVÁ - Horský Park (Staré Mesto – Bratislava I)
byt: 4-izbový
plocha bytu: (99,5m2 byt + 9,75m2 balkón + 78m2 záhrada)
podlažie: 2/7
konštrukcia domu: tehla-betón
stav: NOVOSTAVBA
TENTO KRÁSNY 4-IZBOVÝ BYT V HORSKOM PARKU MÁ HODNOTU
332 700 EUR vrátane DPH a kompletných právnych služieb
------------------------------------------------------------
Popis
Bytový dom sa nachádza v blízkosti Horského parku. Toto exkluzívne bývanie v sebe spája výhody idylického prírodného prostredia a centrálneho umiestnenia v Bratislave s dobrou dostupnosťou na dôležité dopravné tepny Bratislavy. Bratislavský lesopark Vám bude dostupný po 1 minúte chôdze a s ním sa sprístupní veľa možností na rekreáciu a šport. Stavba je umiestnená mimo hlavnej komunikácie, prístupová cesta vedie iba k novostavbe (slepá ulica). V blízkosti sa nachádza zástavka MHD - cca 2 minúty chôdze.
Bytový dom je sedempodlažný objekt z čoho dve podlažia sú garáže (32 garážových státí), v jednotlivých blokoch ukončený plochou strechou s rôznou výškou atiky.
Objekt bytového domu je vytvorený z dvoch blokov, které sú umiestnené vedľa seba a horizontálne posunuté. Hmotu jednotlivých blokov spojuje priestor komunikácie. Jednotlivé bloky sú od seba o pol podlažia vertikálne posunuté.
Priečky medzi bytmi a miestnosťami je možné presúvať, otvárajú sa tak možnosti na variabilné dispozičné riešenie.
Konštrukcia:
Železobetónový monolitický skelet so železobetónovými výťahovými šachtami a prefabrikovanými schodiskami. Železobetónový skelet bude tvorený zvislými stenami a vodorovnými monolitickými doskami s konzolovým vyložením balkónových dosiek. Obvodový plášť bude monoliticky betonovy a zo statického hľadiska doplnený železobetónovými stenami, zateplený kontaktným zatepľovacím systémom. Vnútorné nosné steny sú navrhnuté z keramickych tehál. Steny izieb bytov, ktoré sú v kontakte so spoločnými priestormi a výťahovou šachtou sú opatrené tepelno - zvukovou izoláciou hr. 50mm. Steny medzi dvoma bytmi sú železobetónové hrúbky 200mm a spĺňajú zvukovú nepriezvučnosť podľa normy STN 73 0532.
Okná:
Okná a zasklené steny v bytoch budú hlinikové. Presklené plochy v obvodovej konštrukcií budú spĺňať požiadavky tepelnoizolačné a akustické na zvukovú nepriezvučnosť konštrukcie. Pred okenným rámom bude osadený prvok ako predpríprava na osadenie vonkajších roliet so žalúziami.
Dvere:
Vstupné dvere do bytov - požiarne a bezpečnostné vchodovédvere 900/1970 s triedou bezpečnosti 3, kovaním a priezorníkom. Požiarna odolnosť podľa STN je 30 min. kovanie (guľa, kľučka).
Vykurovanie:
Každý byt má vlastný kotol - nástenný kondenzačný kotol, vrátane čidiel a vonkajšieho snímača FA, vlastné meranie v jednotlivých priestoroch.
Parkovanie:
- 32 garážových státí
- 4 vonkajšie parkovacie státia
-----------------------------------------------------------
TENTO KRÁSNY 4-IZBOVÝ BYT V HORSKOM PARKU MÁ HODNOTU
332 700 EUR vrátane DPH a kompletných právnych služieb
pre viac informácií volajte na číslo makléra

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fliega Mário

GSM: 0949 828 231

E-mail: mario.fliega@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: