Reality Mix - katalóg 97 182 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Stavebný pozemok Železná studnička

Bratislava - Karlova Ves

Cena:330 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-084-N00860
Celková plocha:871 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:polosamota
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Komunikácia:betónová
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Vložené:15.05.2018
Upravené:15.05.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj lukratívny pozemok v prímestskej rekreačno-oddychovej lokalite v Bratislavskom lesnom parku Železná Studnička.
Pozemok 871 m 2, je vyššie položený hneď v blízkosti červeného mostu a je vhodný na výstavbu rodinného domu či chatky. V okolí sa takisto nachádzajú rodinné domy. Pokojné prostredie doslova na okraji lesa poteší milovníkov turistiky, ale aj rodiny, ktoré radi trávia čas v prírode.
Na pozemku sa momentálne nachádza ruina pôvodného domu.
LOKALITA
Železná Studnička patrí medzi najznámejšie bratislavské rekreačné lokality. Je súčasťou Bratislavského lesoparku. Lokalita sa vyznačuje výbornou pešou, i dopravnou dostupnosťou. Stala sa ideálnym miestom na oddych, relax, ale aj turistiku a cykloturistiku. Nájdete tu zaujímavé miesta nielen na odpočinok, ale aj na šport či zábavu. V okolí Železnej studničky sa objavujú lesnaté priestory a príjemné prostredie. Dýcha to tu históriou, romantikou a miestami aj modernosťou, ktorá je prevedená do potrieb ľudí v dnešných parkoch.
ODPORÚČANIE MAKLÉRA
Obľúbená výletná lokalita ponúka množstvo voľnočasových aktivít priamo v bezprostrednej blízkosti Vášho domova a milovníci prírody tu tak môžu načerpávať atmosféru lesa len zopár minút od centra mesta.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...), bezplatnú konzultáciu s hypotekárnym špecialistom a tiež bezplatné vybavenie optimálneho hypotekárneho financovania.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Pinkavová Nikola

GSM: +421907380862

E-mail: nikola.pinkavova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: