Reality Mix - katalóg 97 928 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na predaj: 4 izbový byt Bratislava Dlhé diely

Hlaváčikova, 53501, Bratislava - Karlova Ves

Cena:155 880 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-086-N01388
Dispozícia bytu:4-izb.
Podlažia v dome:6
Počet podlaží v dome:8
Celková podlahová plocha:78 m2
Druh objektu:panelová
Stav objektu:pred rekonštrukciou
Vlastníctvo:osobné
Druh bytu:V panelovom dome
Umiestnenie objektu:kľudná časť obce
Doprava:vlak; diaľnica; cesta; MHD; autobus
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Zdravotnicke zariadenia; Pošta; Supermarket; Kompletná sieť obchodov a služieb
Elektrina:Elektro - 230 V
Voda:Voda - diaľkový vodovod
Telekomunikácie:Internet
Kúrenie:Ústredné - diaľkové
Ostatné rozvody:Káblová televízia
Vložené:22.10.2018
Upravené:05.11.2018
 

Realitná kancelária Re/max ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový byt na Dlhých dieloch v bezprostrednej blízkosti prírody. Ide o zaujímavú lúčku nachádzajúcu sa nad nížinatým krajom Bratislavy. Kráľova hora je veľká trávnaté priestranstvo nad Bratislavským sídliskom Dlhé Diely v Karlovej Vsi. Miesto sa medzi obyvateľmi Dlhých Dielov teší veľkej obľube, pretože je veľmi prístupné. Zo sídliska ste tu doslova za pár minút. Kráľová hora slúži aktivitám ako sú prechádzky, šport – v podobe bicyklovania či behania. Je to tiež ideálne miesto na venčenie psa, či púšťanie šarkanov. Posedieť sa dá pri viacerých ohniskách. Navyše je to skvelé miesto kde začať turistiku s deťmi.
Bytový dom bol postavený v roku 1995 a prešiel už aj rekonštrukciou. Mesačné náklady na 4 člennú rodinu sú cca 230eur.
Zasklená zimná záhrada s výhľadom na detské ihrisko a unikátny výhľad na Rakúsko sú už len príjemným bonus k výbornej dispozícii 78,7 m² 4- izbového bytu. Už pri vstupe Vás upúta vynikajúca dispozícia, ktorá delí byt na dennú a nočnú časť. V nočnej časti nájdete dve nepriechodné izby, ktoré dávajú súkromie dvom deťom a hlavnú spálňu. Prepojenie s dennou časťou zabezpečuje chodba doplnená až štvordielnym roll-dorom, o úložný priestor skutočne núdza nie je. Kuchyňa s dvoma vchodmi ponúka priestor aj na rekonštrukciu. Ak uprednostňujete spoločný priestor kuchyne a obývačky, nie je problém, v tom prípade Vám zostáva aj bohatý priestor na novú ešte väčšiu kúpeľňu a toaletu. Ak máte radi oddelenú kuchyňu a obývačku, tiež nie je problém. Svojou dispozíciou je variabilný. Ak sa Vám páči rozloha tohto bytu a stačia Vám tri izby, tiež je tu veľmi jednoduché riešenie. Priečka medzi dvoma spálňami je dobudovaná zo sádrokartónu a veľmi jednoducho odstrániteľná. Na odloženie bicyklov Vám poslúži spoločný pivničný priestor a k bytu prislúcha aj pivničná kobka.
Ak sa Vám páči myšlienka osobného projektu domova v tejto krásnej štvrti, alebo je pre Vás ideálny súčasný stav, kontaktujte realitného makléra.
Cena 155.880 eur je vrátane kompletného realitného a právnického servisu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Zubek Zuzana

GSM: 0948 318 708

E-mail: zuzana.zubek@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: