Reality Mix - katalóg 100 401 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Na predaj rozostavaná stavba v lokalite Waitov lom, Devínska Nová Ves

53501, Bratislava - Devínska Nová Ves

Cena:189 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-082-N01460
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:novostavba
Počet podlaží v objekte:1
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:48 m2
Úžitková plocha:96 m2
Plocha parcely:391 m2
Doprava:cesta; MHD; autobus
Elektrina:Elektro - 230 V; Elektro - 400 V
Vložené:10.04.2018
Upravené:17.08.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - rekreačná chata, nachádzajúci sa v príjemnej lokalite Waitov lom medzi mestskou časťou Devín a Devínska Nová Ves.
STAVBA:
Zastavaná plocha domu je 48,65 m2 a celková úžitková plocha je 96,46 m2. Objekt je umiestnený vo svahu, takže z ulice je hlavný vstup na druhé nadzemné podlažie objektu. Celková výmera pozemku 391 m2. Na pozemok je prístup zo spomínanej vrchnej strany, ale aj zo spodnej strany, kde je možné postaviť prístrešok pre autá.
Novostavba je rozdelená na dve časti - dennú a nočnú časť.
Denná časť je umiestnená na prvom nadzemnom podlaží s východom na slnečnú terasu. Pozostáva z obývacej izby s jedálňou a kuchyňou, a je priamo prístupná schodiskom z druhého nadzemného podlažia.
Súčasťou obývacej izby je centrálne umiestnený krb s akumulačnou krbovou vložkou. Na prvom podlaží sa tiež nachádza sklad s elektrickým kotlom a zásobníkom TUV, taktiež samostatné WC.
Nočná časť je umiestnená na druhom nadzemnom podlaží. Z chodby s priľahlým schodiskom sa vchádza do detskej izby a spálne, kúpeľne spojenej s WC.
Objekt má plochú, jemne svažitú strechu.
Vo fotodokumentácii je priložený pôdorys a 3D model.
OKOLIE:
Devínska Kobyla, ktorej súčasťou je Waitov lom, ponúka pestré možnosti trávenia voľného času. S nádhernými zákutiami a výhľadmi na rakúske Moravské pole či zrúcaninu hradu Devín. Toto územie je atraktívne na pešiu turistiku, ale aj na cykloturistiku.
Sútok riek Dunaj a Morava je krásnym miestom s bohatou históriou, v dnešnej dobe je vyhľadávaným miestom pre relax a športové vyžitie.
CENA:
Cena nehnuteľností je 189.000,-€ vrátane kompletného servisu realitnej kancelárie RE/MAX Diamond s garanciou kvality ISO 17024.
ODPORÚČAM OBHLIADKU
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX Diamond.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Hríbik Matej

GSM: 0908 570 702

E-mail: matej.hribik@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: