Reality Mix - katalóg 97 088 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

NA PREDAJ stavebné pozemky Blatnica - Sebeslavce

Blatnica

Cena:40 EUR
za m2
Číslo zákazky:REALITYMIX-055-N01096
Celková plocha:1000 m2
Druh pozemku:pre bytové účely
Umiestnenie objektu:okraj obce
Doprava:cesta; autobus
Komunikácia:asfaltová
Občianska vybavenosť:Škola; Škôlka; Pošta
Vložené:03.04.2018
Upravené:12.09.2018
 

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v novom projekte Obytno rekreačnej zóne Blatnica – Sebeslavce. Výmery pozemkov od 1000 - 2000 m2. V cene pozemkov je zahrnutá výstavba inžiniers kych sietí v rozsahu : elektrická prípojka a rozvod NN sietí po elektromerovú skriňu , prípojka vody po vodomernú šachtu na pozemku a prípojka kanalizácie po revíznu šachtu na pozemku. Ďalej asfaltová komunikácia s chodníkom, uličné osvetlenie, zelený pás pri komunikácii, primárne a sekundárne oplotenie projektu + vetrolamy a vstupnú bránu. Celá štvrť bude napojená na cestu III.triedy medzi obcami Folkušová a Blatnica. Pozemky sú orientované na juhovýchod.
HLAVNÉ BENEFITY POZEMKOV:
Architektonicky ucelená štvrť - Cieľom projektu je vybudovanie prvej architektonicky ucelenej štvrte v Turci, preto výstavba rodinných a rekreačných domov bude podliehať jednoduchým regulatívom.
- V komplexe bude poskytovaná celoročná starostlivosť a údržba o dom a okolie, ktorú bude vykonávať správcovská spoločnosť a Vašou jedinou starosťou bude užívať si pohodlie domova a okolia.
Súkromie a bezpečnosť -
Dispozícia a veľkosť pozemkov poskytnú Vašej rodine súkromie, ktoré bude dotvárané zeleňou a umožní Vám vytvoriť kontakt s okolitou prírodou a komunitou. Uzatvorený komplex so vstupnou bránou chránený kamerovým systémom Vám zabezpečí bezpečie a dovnútra sa dostanú len obyvatelia štvrte a ich hostia.
- Nedotknutá príroda, ktorej súčasťou sa stane citlivo navrhnutá obytno rekreačná zóna, bude naďalej súčasťou fauny a flóry, ale svojím budúcim majiteľom poskytne paletu plnú farieb, ideí a komfortu. Majestátny výhľad na Tlstú a jej okolie Vám predostrie nezameniteľný pocit z hôr a relax po úspešnom pracovnom dni.
Pri výstavbe rodinných domov je možné využiť aj ponuku už pripravených projektov domov, ktoré spĺňajú všetky kritériá pre moderné trendy a osobitý kontextuálny prístup k jednotlivým pozemkom pri tvorbe budúcich projektov.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Stančík Dušan

GSM: 0903715571

E-mail: dusan.stancik@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: