Reality Mix - katalóg 97 092 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Predaj historický 3 izbový byt Banská Štiavnica - centrum.

Dolná ružová, Banská Štiavnica

Cena:110 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-024-N02269
Dispozícia bytu:3-izb.
Podlažia v dome:0
Počet podlaží v dome:2
Celková podlahová plocha:82 m2
Druh objektu:kamenná
Stav objektu:po rekonštrukcií
Vlastníctvo:osobné
Umiestnenie objektu:centrum obce
Elektrina:Elektro - 120 V; Elektro - 230 V
Voda:Voda - zdroj pre celý objekt; Voda - rozvod studenej a teplej vody
Telekomunikácie:Telefón; Internet
Plyn:Plynovod
Kúrenie:Ústredné - plynové
Ostatné rozvody:Káblové rozvody
Vložené:05.11.2018
Upravené:06.11.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj prízemný byt v dvojpodlažnom historickom meštianskom dome v Banskej Štiavnici, ktorý sa nachádza v tichej lokalite, v jednosmernej uličk e centra mesta. Celý bytový dom je zapísaný ako Národná kultúrna pamiatka, je postavený z kameňa a zrekonštruovaný.
Byt je taktiež veľmi pekne a vkusne zrekonštruovaný (drevené okná, dubové podlahy, dlažba, kvalitné dubové interiérové aj exteriérové dvere so zárubňou).
Disponuje tromi izbami, kuchyňou a kúpeľnou s toaletou.
Kúrenie v byte je ústredné plynové - radiátormi (nový kotol kupovaný v roku 2017),byt je napojený na mestský vodovod aj kanalizáciu.
K bytu prislúcha vonkajší spoločný dvor, kde sa dá nerušene oddychovať a spoločná štôlňa, ktorá slúži ako pivnica na odkladanie rôznych vecí, uskladnenie ovocia a zeleniny.
Okolie ponúka veľa možností na turistiku, cyklistiku, hubárčenie, spoznávania histórie mesta s množstvom kultúrnych podujatí, kúpanie sa v neďalekom termálnom kúpalisku Sklené Teplice alebo v prírodných jazerách - Banskoštiavnických tajchoch, v zimnej sezóne bežkovanie, lyžovanie.
Byt sa predáva aj so zariadením (nábytok vyrobený z dubového dreva). Len vážny záujem.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Fabianová Diana

GSM: 0905632675

E-mail: diana.fabianova@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: