Reality Mix - katalóg 97 929 nehnuteľností

späť na výpis inzerátov

Ponúkame na predaj rodinný dom v Tajove

Banská Bystrica

Cena:175 000 EUR
za nehnuteľnosť
Číslo zákazky:REALITYMIX-034-N04740
Poloha objektu:samostatný
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:po rekonštrukcií
Počet podlaží v objekte:2
Typ domu:poschodový
Zastavaná plocha:220 m2
Úžitková plocha:150 m2
Plocha parcely:540 m2
Vložené:12.09.2018
Upravené:12.09.2018
 

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Tajov, len 6 km od centra Banskej Bystrice. Pozemok má výmeru 540m2, z toho úžitková plocha je 150m2.
Na vrchnom podlaží sa nachádza detská izba, kúpeľňa s WC, obývačka s kuchyňou, spálňa s veľkým šatníkom, terasa s rozlohou 25m2 a prístrešok pre dve autá.
Na spodnom podlaží sa nachádza predsieň, kuchyňa s obývačkou, pracovňa, detská izba, spálňa, šatník,kúpeľňa s WC a schodisko do horného podlažia, ktoré je momentálne zakryté sadro-kartónovou stenou.
Dom ponúka aj dreváreň, odkladaciu časť a tiež rozostavanú dielňu a technickú miestnosť. V zadnej časti domu sú ďalšie štyri parkovacie miesta.
Dom je zrekonštruovaný, kde spodná časť prešla kompletnou rekonštrukciou a vrchná časť je úplne nová s novou strechou. Záhrada ponúka možnosť trávenia času s rodinou a priateľmi, ako aj možnosť pestovania plodín.
Veľkou výhodou sú solárne panely na ohrev vody s novým bojlerom a tiež pec na drevo alebo pelety. Mesačné náklady sú tu veľmi nízke.
Tento dom je slnečný a ponúka pekný výhľad na okolitú prírodu, čistý vzduch a veľa zelene.
Dom je vhodný pre dvojgeneračnú rodinu alebo aj pre jednu rodinu s možnosťou prenajímať druhú časť domu, nakoľko obe podlažia majú vlastný vstup.

Ponuka realitnej kancelárie

fotka

Vybavuje
Antal Gabriel

GSM: 0908 531 313

E-mail: gabriel.antal@re-max.sk

Osobný profil

E-mail: Heslo: